Protokół z oceny prac plastycznych pt. „Wiosna, ach to Ty”
Dnia 20.05.2016 r. jury w składzie :
- Hanna Mrzygłód – przewodnicząca jury
- Ewa Gnoza – członek jury
- Barbara Dziewiałtowska-Gintowt – członek jury
Dokonało oceny 321 prac plastycznych, które zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe.
Wyróżniono i nagrodzono następujące osoby:
I kategoria wiekowa 6-8 lat
1 miejsce Jonasz Połomski – Zespół Szkół nr 4 - kl. 1 „b”
1 miejsce Piotr Kopyść – Zespół Szkół nr 4 - kl. 1 „b”
2 miejsce Emilia Budrewicz – MDK
2 miejsce Pola Najmoła – MDK
3 miejsce Agnieszka Bielecka – MDK
3 miejsce Aleksandra Wróblewska – Zespół Szkół nr 1 – kl. „0”
Wyróżnienia:
Malwina Patejuk – Przedszkole Publiczne nr 1 „Stokrotka”
Anna Bieńko – Przedszkole Publiczne nr 2 „Bajka” z oddziałem integracyjnym
Zofia Kłak – Przedszkole Publiczne nr 2 „Bajka” z oddziałem integracyjnym
Nicola Szabelska – MDK
Maja Szabelska – MDK
Filip Czapliński – Zespół Szkół nr 1 – kl. „0”
II kategoria wiekowa 9 -12 lat
1 miejsce Amelia Jastrzębska – MDK
1 miejsce Zuzanna Pogorzelska – Zespół Szkół nr 1 – kl. 5 „b”
2 miejsce Nela Markowska – MDK
2 miejsce Oliwia Niedźwiecka – MDK
3 miejsce Barbara Woźniak – MDK
3 miejsce Jakub Żyłowski – Zespół Szkół nr 1 – kl. „6b”
Wyróżnienia:
Bartosz Hałubowicz – Zespół Szkół nr 4
Julia Marczak – Zespół Szkół Nr 1 – kl. „5e”
III kategoria wiekowa 13 – 16 lat
1 miejsce Michalina Łosińska – Zespół Szkól nr 1 Gimnazjum nr 2 – kl. 3 „e”
1 miejsce Julia Michna – Zespół Szkól nr 1 Gimnazjum nr 2 – kl. 3 „e”
2 miejsce Zuzanna Barcz - MDK
2 miejsce Julia Wawrzynowicz - Zespół Szkól nr 1 Gimnazjum nr 2 – kl. 3 „e”
3 miejsce Julia Cieśniewska - MDK
3 miejsce Klaudia Krasińska - Zespół Szkól nr 1 Gimnazjum nr 2 – kl. 3 „e”
Wyróżnienia:
Michalina Matwiejczyk - Zespół Szkól nr 1 Gimnazjum nr 2 – kl. 3 „d”
Katarzyna Mielczarek - Zespół Szkól nr 1 Gimnazjum nr 2 – kl. 3 „d”
Wystawa pokonkursowa i wręczenie nagród odbędzie się dnia 31.05.2016 o godzinie 16:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Mrągowie, ul. Kopernika 2C.